Twarda woda w domu to problem występujący na przeważającym obszarze kraju. Przez lata byliśmy skazani na życie z twardą wodą oraz jej skutkami, takimi jak trudne do usunięcia białe osady w łazience i kuchni, kamień zmniejszający drożność rur, awarie sprzętów AGD oraz instalacji grzewczych. Aktualnie montaż zmiękczacza wody w nowym domu jest już w zasadzie standardem. Aby rozwiązać problem twardej wody w domu, wystarczy jedynie wybrać zmiękczacz wody odpowiedni do swoich potrzeb.

Zmiękczacze wody wysokiej jakości

Polska marka Ecoperla postanowiła jeszcze bardziej ułatwić swoim Klientom wybór odpowiedniego zmiękczacza wody, wprowadzając na rynek nową serię urządzeń Ecoperla Softcab. Projektując zmiękczacze wody Ecoperla Softcab, ich twórcy nie poszli na żaden kompromis. Zmiękczacze wody posiadają komponenty topowej amerykańskiej marki Clack. Głowica i chroniąca ją obudowa Clack, dają gwarancję sprawnej i bezpiecznej pracy.

Wysokiej jakości monosferyczna żywica zapewnia najlepsze efekty zmiękczania wody przy zachowaniu długiej żywotności złoża. Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab to najlepszy wybór dla osób, które szukają skutecznego rozwiązania problemu twardej wody na lata. Producent oferuje nawet 10 lat gwarancji na wszystkie zmiękczacze wody Ecoperla Softcab.

3 warianty wielkości dla najwyższej skuteczności

Dobór odpowiedniego zmiękczacza wody gwarantuje nie tylko miękką wodę w domu, ale też najmniejsze zużycie soli i wody do regeneracji. Im wyższa twardość wody oraz im większe jej zużycie, tym większy zmiękczacz wody będzie potrzebny. I tak dla 1-2 osób wystarczający będzie najmniejszy zmiękczacz wody Ecoperla Softcab 12. Taki zmiękczacz z 12. litrami złoża będzie odpowiedni dla małych domów czy mieszkań. Zmiękczacz wody Ecoperla Softcab 25 to natomiast model, który sprawdza się najczęściej w średnich gospodarstwach domowych. Jest odpowiedni dla 3-4 osób w domu. Dla większych rodzin (5 osób i więcej) oraz domów, gdzie woda jest szczególnie twarda, konieczny będzie zmiękczacz wody z większą ilością złoża. Dla takich Klientów polska marka Ecoperla przygotowała duży zmiękczacz wody z 35 litrami złoża jonowymiennego — Ecoperla Softcab 35.

DNie wiesz, jaki zmiękczacz wybrać? Sprawdź ofertę zmiękczaczy wody Ecoperla w sklepie internetowym Ultrafiltracja.pl i dowiedz się jak rozwiązać problem twardej wody w Twoim domu!