Jeśli szukasz zmiękczacza wody, który nie tylko zapewni miękką wodę w całym domu, ale również pełen komfort i wygodę użytkowania, prawdopodobnie Ecoperla Slimline to seria jakiej poszukujesz! Te zmiękczacze wody z WiFi to doskonały sposób na walkę z twardą wodę, ale też posiadanie urządzenia pod pełną kontrolą!

Ecoperla Slimline to nowa seria kompaktowych zmiękczaczy wody od polskiej marki Ecoperla oraz światowego giganta Pentair. Do wyboru są trzy wymiary: 14 (https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-14/), 17 (https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-17/) i 24 (https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-24/) litry żywicy jonowymiennej. Tym, co rzuca się na pierwszy rzut oka jest z pewnością design i bardzo duża funkcjonalność obudowy. Łatwy dostęp do zbiornika solanki oraz odchylany panel sterujący znacznie zwiększają wygodę użytkowania. Wymiary są kompaktowe, a najmniejsza z propozycji, czyli Ecoperla Slimline 14, jest możliwa do montażu nawet pod blatem w kuchni.

Co wewnątrz zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline?

Pracą zmiękczacza wody z WiFi kieruje głowica sterująca działająca w oparciu o elektrozawory. Pentair zadbał w tej konstrukcji o każdy szczegół. Jest wykonana z solidnych komponentów. Zmiękczanie wody jest możliwe dzięki obecności monosferycznej żywicy jonowymiennej. Ecoperla Slimline posiada wszelkie zabezpieczenia antyzalaniowe.

Te zmiękczacze wody z WiFi są niezwykle oszczędne. Zużywają minimalne ilości wody oraz soli na regenerację. To możliwe dzięki zastosowaniu kilku innowacji. Wśród nich można wymienić: Ecoperla Perfect System, solankowanie proporcjonalne, regenerację UpFlow. Dodatkowo Ecoperla Slimline dysponuje dźwiękowym alarmem poziomu soli oraz systemem suchego zbiornika soli.

Niezwykłe zmiękczacze wody z WiFi

Największa innowacją serii kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline jest dodanie modułu WiFi. To właśnie dzięki niemu możliwe jest śledzenie pracy zmiękczacza wody na bieżąco, z każdego miejsca. Aplikacja ConnectMySoftener jest dostępna w języku polskim. Interfejs jest bardzo intuicyjny. Mamy dzięki niej dostęp do danych związanych z przepływem i zużyciem wody. Można sprawdzić wykresy dobowe, tygodniowe, miesięczne, roczne. Mamy możliwość włączenia trybu wakacyjnego, przypomnień o serwisie i dosypywaniu soli. Jest to bardzo duża wygoda podczas użytkowania.