Choć zmiękczacz wody Ecoperla Vita wszedł na rynek w drugiej połowie 2021 roku, to już po kilku miesiącach od premiery stał się prawdziwym bestsellerem w dziedzinie zmiękczania wody. Skąd ten sukces? Co wyróżnia zmiękczacze wody Ecoperla Vita?

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Zmiękczacz wody Ecoperla Vita zyskał uznanie przede wszystkim ze względu na bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Klienci docenili, że Ecoperla Vita to zmiękczacz wody z amerykańską głowicą marki Clack oraz wysokiej jakości monosferycznym złożem jonowymiennym. Producent jest pewny niezawodności zmiękczaczy wody Ecoperla Vita, dlatego oferuje nawet 10 lat gwarancji na te urządzenia. Zmiękczacze wody Ecoperla Vita wyróżnia również niestandardowa czarna obudowa o kompaktowych wymiarach.

Optymalne dopasowanie zmiękczacza wody

Zmiękczacze wody Ecoperla Vita znajdziemy w dwóch wariantach: z 12. i 25. litrami wydajnej żywicy monosferycznej. Zmiękczacz wody Ecoperla Vita 12 to bardzo małe urządzenie, które z łatwością można ukryć w szafce kuchennej. Model ten powstał z myślą o małych domach i mieszkaniach. Jest to optymalny zmiękczacz wody dla 1-2 osób. Zmiękczacz wody Ecoperla Vita 25 dedykowany dla średniej wielkości gospodarstw domowych (3-4 osoby) jest zdecydowanie najbardziej popularnym kompaktowym zmiękczaczem wody w ofercie polskiej marki Ecoperla.

Kompaktowe wymiary

Zmiękczacze wody Ecoperla Vita zwracają uwagę nie tylko kolorem kabinetu, ale też niewielkimi wymiarami. Oba modele mają jedynie 32 centymetrów szerokości i 50 centymetrów głębokości. Wariant Ecoperla Vita 25 mierzy jedynie 96 centymetrów wysokości, a mniejszy model Ecoperla Vita 12 – zaledwie 65 centymetrów. Czy już wiesz, który zmiękczacz wody Ecoperla Vita pasuje do Twojego domu?