To co dobre, nie wyginie. Tak też jest z językiem programowania PHP, który ciągle ewoluuje i obecnie doczekał się kolejnej wersji, którą chwalą Ci co mieli okazję już z niej skorzystać. Ci z kolei którzy wciąż się wahają, powinni wziąć pod uwagę możliwość, jaką jest kurs PHP, dostępny na platformach Strefa Kursów oraz Udemy. Jakie można wyciągnąć z tego korzyści i dlaczego warto?

Nauka PHP – ten język programowania warto posiąść

Obecnie wszystko dzieje się w Internecie. Każdy ma do niego dostęp, ale nie każdy ma wkład w to, co widoczne na ekranie. Myśląc, że kreowaniem stron internetowych i aplikacji zajmują się tylko fachowcy, którzy ukończyli kilka fakultetów studiów informatycznych, jest się w dużym błędzie. Wystarczy wzbudzić w sobie zainteresowanie i ciekawość, a potem zapisać się na kurs PHP, by w niedługim czasie móc oglądać własne treści i grafiki na Internetowych witrynach. Własne zaangażowanie w postępującą technologię oraz pogłębianie swojej wiedzy może być głównym bodźcem do wzięcia udziału w kursach PHP. Jak się na nie zapisać i ile kosztują?

Czy warto inwestować we własną wiedzę?

Obecnie powszechna i popularna jest inwestycja we własną wiedzę. Ludzie chętnie wydają pieniądze na studia podyplomowe, dlaczego zatem nie mieliby inwestować w kursy, które przekazują solidną dawkę wiedzy, wystarczającą do tego, aby zaspokoić swoją ciekawość i spróbować sił w wybranej dziedzinie. Kurs PHP dostępny na krajowej platformie Strefa Kursów lub zagranicznej Udemy oferuje bazę wiedzy, przekazaną online, z dużą dawką wartościowych treści, wykładów i ćwiczeń za kwotę około 80 zł. Kurs dostępny jest także dla osób o różnych poziomach zaawansowania, dlatego przygodę z językiem programowania można zacząć od początku lub wrócić do treści, które chciałoby się utrwalić.

Kurs PHP za darmo, ale czy efektywnie?

W tym miejscu pojawiają się kuszące alternatywy w postaci tutorialów dostępnych na kanale YouTube. Nasuwającym się pytaniem, dotyczącym oferty komercyjnego kursu PHP online jest „po co płacić, skoro można mieć za darmo?”. Owszem, można, ale czy warto?

Na YouTube też się czegoś nauczysz

YouTube oferuje wiele, ale czy idąca za tym jakość spełnia oczekiwania? Za pomocą programu można obejrzeć film, ale czy jakość obrazu i wydobywający się dźwięk sprawiają, że ten ogląda się z przyjemnością? Kurs PHP, który został opracowany przez grono specjalistów i posiada tak dobrane moduły, które zachęcają do nauki, a nie tylko do nabijania sztucznych like’ów i subskrypcji. Wykupienie dostępu na platformach Strefa Kursów lub Udemy wiąże się z nielimitowanym dostępem do panelu użytkownika. Tam natomiast możliwe są wybory poziomów zaawansowania, czytelnie prowadzone wykłady, testy i zadania oraz materiały szkoleniowe, do których zawsze można wrócić i przypomnieć sobie przedstawioną teorię.

Lubisz certyfikaty? Proszę bardzo!

Na koniec każdy użytkownik otrzymuje certyfikat uczestnictwa, który jest nie tylko potwierdzeniem osiągnięcia wyższego poziomu wiedzy, ale też dokumentem aprobującym kwalifikacje, który może okazać się przydatny w karierze zawodowej.

Nie będę Cię namawiać na naukę programowania w języku PHP, ale jeśli o tym myślisz to zajrzyj na tę stronę. Może akurat natrafisz na ciekawą promocję. Wolisz naukę po polsku? Strefa Kursów jest świetnym rozwiązaniem. Jeśli zaś wolisz szkolenia po angielsku to nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać Udemy. To świetna platforma szkoleniowa.