Czy wiesz, że twoje dane są stale wykorzystywane przez inne osoby, a adres IP namierzany? Aby przeciwdziałać takim hakerskim atakom, powstała prywatna sieć – NordVPN, która zapewnia nam całkowite bezpieczeństwo, prywatność i anonimowość w internecie.

Do czego się stosuje VPN? Czym różni się od proxy?

VPN stosowany może być przez każdego, kto ceni sobie prywatność w sieci. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na serwer VPN, odrzucając tym samym proxy. Wszystko za sprawą szeregu zabezpieczeń, jakie oferuje NordVPN. W wypadku proxy nie jest ono gwarantowane, przez co nasze dane narażone są na wykorzystywanie przez obce nam osoby i przesyłane. Serwer VPN dzięki kilku zabezpieczeniom chroni wszystkie nasze pliki, dane i odwiedzane strony, dzięki czemu możemy przeglądać internet bez obaw o to, że ktoś podgląda nasze działania w sieci.

Dlaczego najlepszą ofertą VPN jest NordVPN?

NordVPN wyróżnia przede wszystkim fakt, że sieć może działać na aż 6 różnych urządzeniach. Kolejnym pozytywnym aspektem jest jego cena, która jest bardzo korzystna. Dla klientów przygotowano również specjalny kupon rabatowy, dzięki któremu możemy zdobyć serwer VPN w niższej cenie na określoną ilość czasu. Już dziś zapewnij sobie prywatność w sieci i wyposaż się w najlepszą sieć gwarantującą całkowitą anonimowość. To koniec podglądania i wyłudzania naszych danych. Tutaj wszystko jest zabezpieczone, a nasze dane nie dostaną się w ręce hakerów niezależnie od tego, czy korzystamy z naszego internetu w hotelu, kawiarni czy na lotnisku.

Chroń swoje dane

Dzięki korzystnej cenie, prywatności i niezwykłym bezpieczeństwie coraz więcej osób decyduje się na NordVPN. Ochroń się przed atakami złodziei, hakerów i reklamodawców. Nasza aktywność nie jest w żaden sposób monitorowana, a osoby trzecie nie będą w stanie namierzyć naszego adresu IP w żaden sposób. VPN działa na wszystkich urządzeniach bez zarzutu, a do jego uruchomienia nie są potrzebne żadne specjalne umiejętności. To proste, bezpieczne i anonimowe.