Urządzenia, wchodzące w skład domowego systemu oczyszczania wody, wymagają regularnego czyszczenia. Przepływająca przez nie twarda woda sprzyja gromadzeniu się niebezpiecznych mikroorganizmów. Aby zatem temu zapobiec, należy systematycznie stosować produkt Antibacter marki Ecoperla.

Działanie

Produkt stanowi niezwykle wydajny środek czyszczący, przeznaczony do dezynfekcji oraz czyszczenia urządzeń filtrujących, takich jak zmiękczacze wody. Środek jest dostępny pod postacią płynu w butelce, który wystarcza na jednorazowe jego użycie. Dzięki wysokiemu stężeniu aktywnego chloru, produkt działa błyskawicznie, a przy tym skutecznie.

Wszechstronne zastosowanie

Środek powstał z myślą o każdym rodzaju urządzeń filtrujących, nie tylko marki Ecoperla. Jednorazowe opakowania, zawierające odpowiednią ilość środka ułatwiają całą czynność czyszczenia, zmniejszając ryzyko stosowania niewłaściwych ilości produktu. Nie rodzi to również trudności z właściwym przechowywaniem reszty produktu, jak może mieć to miejsce przy dużych pojemnościach innych preparatów.

Jak stosować środek Ecoperla Antibacter?

Aby utrzymać zmiękczacz wody w higienicznej czystości, wystarczy stosować Ecoperla Antibacter raz do roku. Jego dokładny sposób użycia zależy od rodzaju oczyszczanego urządzenia, jednak zazwyczaj wystarczy wlać zawartość butelki do urządzenia i odczekać 10 minut. Po upływie tego czasu należy dokładnie płukać zmiękczacz wodą, aż do momentu, kiedy chlor stanie się całkowicie niewyczuwalny.

Podczas stosowania produktu do oczyszczania, zalecane jest użycie rękawiczek ochronnych.