Firma BOMAR jest międzynarodowym przedsiębiorstwem, które słynie z produkcji wysokiej jakości przecinarek taśmowych i tarczowych.

Natomiast firma Bomar-poland.com.pl jest oficjalnym dystrybutorem tychże przecinarek w Polsce. Dlatego też potrzebując takiego właśnie sprzętu na hale produkcyjną, magazyn czy też na własny użytek, warto przede wszystkim wziąć pod uwagę maszyny tego producenta, który specjalizuje się właśnie w produkcji przecinarek. Dodatkowo, firma Bomar-poland.com.pl wykonuje także serwisowanie uszkodzonych maszyn, a ze względu na fakt, że posiada magazyn części zamiennych, usługi są wykonywane naprawdę szybko i profesjonalnie.

Po pierwsze – dobrze wybrać. Jakie przecinarki będą idealnie do Twojego zakładu?

Przecinarki są maszynami wyspecjalizowanymi w cięciu różnego rodzaju materiałów. To właśnie tego rodzaju maszynom z powodzeniem i z dużą łatwością można ciąć nawet materiały o dużej twardości i grubości. Przecinarka da sobie radę zarówno z drewnem jak i metalem. Dlatego też maszyna ta jest nieodzowna we wszystkich zakładach pracy, gdzie tego typu tworzywa się wykorzystuje na co dzień.

W przecinarkach taśmowych, jak sama nazwa wskazuje, materiałem tnącym jest taśma zębata. Nadaje się ona do stosunkowo prostych zadań, ale i takich, które wymagają pewnej precyzji. Pomimo tego nie jest to urządzenie tak wszechstronne jak przecinarka tarczowa. Jest ona znacznie lepiej wykonana i posiada więcej zastosowań od przecinarki taśmowej. Jednocześnie warto wziąć pod uwagę fakt, że w przypadku przecinarki tarczowej precyzja cięcia nie jest jednak tak duża. Zazwyczaj przecinarki tarczowe są droższe, ale wszystko zależy od konkretnego modelu.

W dystrybucji można znaleźć także podział na maszyny ręczne oraz stołowe. Do określenia jest też rodzaj zasilania takiej maszyny – elektryczny bądź spalinowy. Mobilność przecinarki elektrycznej jest znacznie mniejsza, co spowodowane jest koniecznością ciągnięcia przewodów. Dodatkowo, przecinarki spalinowe zazwyczaj mają większą moc. Rodzaj przecinarki powinien być więc dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa oraz do funkcji jakie ma ona spełniać.

Serwisowanie maszyn – aby wykonać to szybko i sprawnie

Oczywiście, dopasowanie maszyny do wykonywanych czynności to jedno, ale zawsze trzeba mieć na uwadze fakt, że coś może ulec awarii. Dlatego najlepiej jest mieć pod ręką serwis, który szybko zareaguje na zgłoszoną awarię i przeprowadzi naprawę. Istotne jest też to, aby zepsuta maszyna nie powodowała zbyt długich przestojów, które narażają firmę na straty. Z tego względu polecanym serwisem jest http://www.bomar-poland.com.pl/serwis/. Firma ta prowadzi renowacje maszyn, kompleksowe ich odnawianie, malowanie, a także wymianę części na nowe. Dzięki takim usługom można zatroszczyć się o poprawę stanu technicznego maszyn, które już są na stanie. Dodatkowo, firma ta bardzo szybko reaguje na wezwanie, a w nagłych przypadkach deklaruje nawet usunięcie usterki w dniu zgłoszenia. Ogromnym ułatwieniem jest fakt, że firma ta posiada części zamienne, które ma u siebie w magazynie pod ręką, a co za tym idzie może szybko wymienić zepsutą część na nową.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany

Treści sponsorowane zawierają lokowanie produktów bądź usług. Wykorzystywane materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest surowo zabronione.

Zostaw komentarz

*