Każda firma, której działalność wiąże się z pracami na wysokościach wie, jak ważny jest właściwy dobór sprzętu do prowadzonych prac. Przede wszystkim sprzęt musi być funkcjonalny, niezawodny i bezpieczny. Te trzy cech stanowią kwintesencję sprzętu do prac wysokościowych znajdujących się w ofercie firmy ROTHLEHNER.

Firma zajmuje się doradztwem, sprzedażą, wynajmem i serwisem podnośników koszowych, zwyżek oraz podestów ruchomych. Sprzęt oferowany przez ROTHLEHNER Podesty Ruchome Sp. z o.o. znakomicie sprawdza się przy pracach budowlanych, wykończeniowych, konserwatorskich, przycinaniu drzew, przeglądach sieci nadziemnych, rozwieszaniu bilbordów a także przy pracach filmowych czy zdjęciowych.

Wśród oferowanego sprzętu klient z pewnością znajdzie rozwiązanie pasujące do jego potrzeb i wymagań. Firma oferuje wiele rodzajów oraz modeli różnych typów podnośników.

Podnośniki masztowe

Podnośniki masztowe są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich typów działalności, gdzie potrzebny jest bardzo duży zasięg wysokościowy. W ofercie ROTHLEHNER klienci znajdą podnośniki masztowe, których wysokość robocza sięga nawet 42 metrów. Dzięki temu są one idealnym sprzętem do prowadzenia prac wykończeniowych czy konserwacyjnych w zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków (np. w halach produkcyjnych czy sportowych).

W ofercie ROTHLEHNER znajdują się różne rodzaje podnośników masztowych. Są dostępne zarówno, jako rozwiązania platformowe, jak i samojezdne. W przypadku, że takie rozwiązanie nie spełnia oczekiwań klienta, firma oferuje możliwość zakupu podnośnika montowanego na samochodzie. Tak duży wybór rozwiązań sprawia, że podnośniki mogą być wykorzystywane dokładnie tam i w taki sposób, w jaki klient potrzebuje.

Podnośniki przegubowe

Kolejnym typem podnośnika w portfolio firmy są podnośniki przegubowe. Ich konstrukcja i niezawodność sprawia, że są jednym z najpopularniejszych typów podnośników. Podnośniki przegubowe są bardzo chętnie wykorzystywane zarówno przez firmy budowlane, konserwatorskie, jak i marketingowe. Jedną z ich najbardziej cenionych cech jest duży zasięg boczny. Oprócz tego cechuje je również dość prosta obsługa i niezawodność. Podnośnik przegubowy o maksymalnym zasięgu wysokościowym, pozwala na prowadzenie prac na wysokości 28 metrów.

ROTHLEHNER dysponuje kilkoma rodzajami podnośników przegubowych, przeznaczonych do różnego rodzaju prac. Do prac prowadzonych we wnętrzach budynków, przeznaczone są mniejsze, bardziej kompaktowe modele z niebrudzącymi, małymi kołami o niewielkim promieniu skrętu. Dodatkowo wyposażone są one również w silnik elektryczny. Większe, bardziej masywne modele, są zaopatrzone w silniki diesla, są to już maszyny przeznaczone do prac prowadzonych w terenie. Również ten model podnośnika firma ROTHLEHNER oferuje w wersji montowanej na podwozie samochodowe, co zwiększa zasięg jego wykorzystania.

Podnośniki nożycowe

Wśród podnośników najchętniej wybieranych przez klientów z portfolio ROTHLEHNER znajdują się podnośniki nożycowe. Jest to bardzo uniwersalny i zarazem funkcjonalny rodzaj zwyżek chętnie wykorzystywanych przy pracach budowlanych, konserwatorskich czy magazynowych. Często również jest używany w bardziej niszowych branżach, jak film czy fotografia. Maksymalny zasięg wysokościowy podnośników nożycowych w ofercie firmy sięga aż 27 metrów.

Także w ich przypadku są dostępne dwa podstawowe modele przeznaczone do prac w budynkach lub na zewnątrz. Modele zwyżek przeznaczone do prac we wnętrzach hal czy magazynów mają mniejsze rozmiary, są bardziej kompaktowe oraz mają silniki elektryczne. Mały promień skrętu oraz intuicyjna obsługa sprawia, że są niezwykle przydatne przy wszystkich pracach konserwatorskich – nawet w budynkach biurowych.

Druga wersja przeznaczona do prac terenowych posiada bardziej wytrzymałą, silniejszą konstrukcję. Te modele zaopatrzane są silniki diesla. Mogą być również w szczególnych przypadkach, na życzenie klienta zaopatrzone w gąsienice, dodatkowe wsporniki oraz mechanizm autopionujący. Te dodatkowe rozwiązania sprawiają, że podnośniki mogą być wykorzystywane przy pracach w bardzo trudnym i nierównym terenie.

Ładowarki teleskopowe

ROTHLEHNER dysponuje również ładowarkami teleskopowymi, które idealnie nadają się do prac prowadzonych w rolnictwie, w magazynach czy w innych działach gospodarki. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest umieszczenie towarów na dużej wysokości. Zasięg wysokościowy ładowarek teleskopowych sięga 30 metrów.

Dodatkowymi cechami, które sprawiają, że ładowarki są tak popularne, to zwarta, masywna konstrukcja oraz podwozie i koła przystosowane do poruszania się po trudnym terenie. Dzięki temu ładowarki teleskopowe tak dobrze sprawdzają się nie tylko przy pracach prowadzonych wewnątrz budynków, ale także w terenie. W przypadku, kiedy klient przewiduje prowadzenie prac z ponad przeciętnym obciążeniem, może zakupić model wyposażony we wsporniki boczne, które będą ładowarkę dodatkowo stabilizować.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany

Treści sponsorowane zawierają lokowanie produktów bądź usług. Wykorzystywane materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest surowo zabronione.

Zostaw komentarz

*