Spośród produktów, jakie stanowią okna do domu, obecnie najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem są okna pasywne. Dzięki nim można uzyskać pożądaną izolacyjność cieplną oraz akustyczną. Do tego dochodzą oszczędności, czyli ograniczenie rachunków za ogrzewanie, bowiem specjalna konstrukcja okien nie pozwala na tak wysokie straty cieplne, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych okien. Ta oszczędność tyczy się również środowiska, które nie musi zmagać się z nadmierną ilością substancji szkodliwych generowanych przez zbyt intensywne ogrzewanie.

W przestrzeniach międzyszybowych okien pasywnych stosuje się wypełnienie gazem szlachetnym, co pozwala na ogrzewanie niskim kosztem. Okna pasywne to także wyposażenie w szyby zespolone. Charakteryzuje je wysoki współczynnik Lt, czyli wyższa przejrzystość i większe ilości światła naturalnego wpuszczonego do wnętrza, co owocuje oszczędnością na oświetleniu. Energia zaś zatrzymywana jest wewnątrz domu, dzięki pokryciu powłoką niskoemisyjną.

Pasywne okna do domu (czytaj więcej), w których goszczą szyby zespolone to jeszcze jedna zaleta. Takie szyby są wytrzymalsze i sztywniejsze, a wykonanie w postaci tafli naklejonej na folię sprawia, że w razie stłuczenia zminimalizowane zostaje ryzyko rozsypania się szyby w drobny mak. Ceny okien pasywnych znacznie przewyższają tradycyjne rozwiązania, jednak jest to inwestycja zdecydowanie warta takiego wydatku, bo pozwalająca zredukować koszty związane z ogrzewaniem, nawet o 20-40%.

Tak zaawansowana technologia determinuje wysoki jakościowo finalny produkt, a do tego okna na wymiar dają szansę na dopasowanie kształtu czy wielkości do potrzeb danego obiektu. Z tak przygotowaną ofertą wychodzi naprzeciw wymaganiom rynku, ale i oczekiwaniom użytkowników – http://domel.pl/. Mnogość produktów, najlepsze rozwiązania, najwyższej jakości materiały i stosowne certyfikaty, co stanowi gwarancję dopełnienia komfortowego wnętrza, najlepszymi oknami pasywnymi, zachowującymi walory użytkowe, a przy tym świetnie się prezentującymi.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany

Treści sponsorowane zawierają lokowanie produktów bądź usług. Wykorzystywane materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest surowo zabronione.

Zostaw komentarz

*