Kompleksowe usługi są zawsze w cenie. Jeżeli zależy nam na efektywności pracy takie oferty są dla nas zbawieniem. Jednym z sektorów, gdzie kompleksowość i jakość muszą iść w parze, jest sektor maszyn ciężkich i budowlanych.

Na szczęście na rynku znajdują się oferty, które ten wymóg wypełniają. Przykładem jest chociażby polski dealer sprzętu marki JLG – http://jlg.com.pl/sprzedaz-maszyn/.

W ofercie JLG Polska znajdziemy cały przekrój maszyn wykorzystywanych podczas prac budowlanych:

  • Ładowarki teleskopowe – uniwersalne maszyny służące do podnoszenia i przewożenia ciężkich materiałów;
  • Podnośniki / podesty nożycowe – maszyny o napędzie elektrycznym bądź spalinowym, które najlepiej sprawdzają się do prac konserwacyjnych oraz zadań budowalnych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń;
  • Podnośniki masztowe i pionowe – podesty idealnie sprawdzające się w pracach na ograniczonej przestrzeni;
  • Podesty niskopoziomowe – maszyny przeznaczone do lekkich prac konserwacyjnych i obsługi obiektów;
  • Podesty przegubowe – podnośniki z wysięgnikiem o napędzie elektrycznym lub spalinowym do prac w miejscach trudnodostępnych;
  • Podnośniki / podesty teleskopowe – maszyny przeznaczone do prac wysokościowych na nieutwardzonym terenie;
  • Wysięgniki – kompaktowe maszyny na podwozu gąsienicowym.

Niektóre z wymienionych podestów roboczych i ładowarek dostępne są praktycznie od ręki. Więcej informacji na ten temat znaleźć można tutaj. Jeśli do końca nie wiemy, jaką maszynę wybrać, pomogą nam w tym specjalisci z Działu Sprzedaży, którzy zarekomendują urządzenie idealnie pasujące do naszych potrzeb.

Dodatkowo JLG Polska wspiera swoich klientów poprzez usługi serwisowe. Wszystkie maszyny dostępne we flocie przechodzą regularne przeglądy techniczne, tak aby były celująco przygotowanie do badań Urzędu Dozoru Technicznego. Kontrola ich jakości gwarantuje wysoką niezawodność i efektywność prac wynajętego parku maszynowego.

Jeśli dbasz o swoją inwestycję, oddaj się w ręce specjalistów w branży!

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany

Treści sponsorowane zawierają lokowanie produktów bądź usług. Wykorzystywane materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest surowo zabronione.

Zostaw komentarz

*