Grzejniki nie muszą być nudnymi, białymi płytami, zaburzającymi estetykę i kolorystykę wnętrza. Mogą one a nawet powinny być czymś więcej, stając się integralnym elementem funkcjonalno – dekoracyjnym domu a nawet mieszkania.

Zajrzyj na radoxradiators.pl a przekonasz się, jak nadać grzejnikom nowego, dekoracyjnego wymiaru.

Kolorystyka

Grzejnik dekoracyjny z założenia nie powinien skupiać na sobie uwagi obserwatora. Wręcz przeciwnie – powinien on być swoistym uzupełnieniem istniejącej już wizualizacji, stając się jej częścią i niezbędnym elementem. Grzejniki, które można znaleźć w naszej ofercie, doskonale wpisują się w ten trend. Są one dostępne w wielu różnych kolorach, począwszy od głębokiej czerni, poprzez antyczną miedź a na olśniewającej bieli kończąc. Bogactwo kolorystyczne naszych grzejników jest jeszcze głębsze, dzięki wprowadzonym do naszej oferty grzejnikom płytowym. Ich efekt dekoracyjny pogłębiają dobrze znane motywy graficzne a także zróżnicowane pod względem tonalnym barwy.
Jak dopasować grzejnik do wnętrza?

Kolorystyka o której mówimy, nie jest niczym przypadkowym. Wręcz przeciwnie – dobraliśmy ją w ten sposób, by doskonale komponowała się ona z dowolną aranżacją wnętrz.

  1. Grzejniki płytowe z elementami dekoracyjnymi, to doskonała propozycja dla wnętrz przytulnych, bądź urządzonych w konkretnych stylach (np. dalekowschodnim).
  2. Grzejniki utrzymane w białej i czarnej tonacji, doskonale będą się prezentować we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych, w których uderza oszczędność przekazu i wszechobecne odniesienia do prostej geometrii.
  3. Grzejniki w barwie miedzianej, będą z kolei doskonałą propozycją dla ciepłych wnętrz, w których dominują odcienie brązów i bogate walory dekoracyjne.

Rodzaje grzejników łazienkowych

  • Grzejniki chromowane – to coś więcej, niż zwykły grzejnik. To gustowna dekoracja o głębokiej kolorystyce. W przypadku tych rozwiązań nie ograniczamy się wyłącznie do barwy białej, lecz również do głębokiej czerni a także jej wielu odmian tonalnych.
  • Grzejniki szklane to z kolei propozycja dla osób, chcących zaskoczyć swoich Gości niebagatelnymi walorami dekoracyjnymi. Są one zwykle dostępne w konstrukcji płytowej,
  • Grzejniki miedziane, to produkty oferowane osobom poszukującym ciekawej dekoracji do klasycznych, przytulnych wnętrz. Do tej niezwykłej grupy zaliczamy przede wszystkim grzejniki drabinkowe, ale też rozwiązania o konstrukcji płytowej.
  • Grzejniki ze stali nierdzewnej pokochają wszyscy, którym zależy na jasnej, minimalistycznej łazience, w której dominującymi kolorami będą biel i inox.

Wizualizacja

Jak połączyć aranżacyjnie nasze grzejniki dekoracyjne z resztą stylizacji wnętrza? Dobrym pomysłem jest wykorzystanie ich w roli klasycznej dekoracji ściennej. To właśnie na tle ściany doskonale będą się prezentować zarówno grzejniki drabinkowe, jak i te bardziej nowoczesne o złożonych kształtach i kolorystyce.

Pionowe grzejniki płytowe sprawdzą się z kolei jako narożna dekoracja, którą można ustawić w pobliżu fotela np. w pokoju gościnnym, lub stołu w jadalni. Mogą one też sprawdzić się jako typowe grzejniki łazienkowe, aczkolwiek zalecamy, by w tym przypadku ich kolorystyka miała neutralną, białą lub czarną wymowę.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany

Treści sponsorowane zawierają lokowanie produktów bądź usług. Wykorzystywane materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest surowo zabronione.

Zostaw komentarz

*