Obecna sytuacja na rynku osprzętu elektroinstalacyjnego sprawia, że producenci dokładają największych starań, by zaoferować swoim klientom coś innego niż konkurencja. Jest on przepełniony produktami różnego rodzaju o szerokiej funkcjonalności. Ze względu na taką sytuację wymagania klientów względem jakości i wyglądu wybieranych nich produktów potrafią być naprawdę wysokie. Gniazdka Kos wychodzą naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów. Firma przykłada ogromną uwagę do designu i możliwości osprzętu elektrycznego. Kos Elektro System to marka z wieloletnią tradycją i szeroką gamą produktów wartych uwagi. Sprawdź sam!

Obecna sytuacja na rynku osprzętu elektroinstalacyjnego sprawia, że producenci dokładają największych starań, by zaoferować swoim klientom coś innego niż konkurencja. Jest on przepełniony produktami różnego rodzaju o szerokiej funkcjonalności. Ze względu na taką sytuację wymagania klientów względem jakości i wyglądu wybieranych nich produktów potrafią być naprawde wysokie. Gniazdka Kos wychodzą naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów. Firma przykłada ogromną uwagę do designu i możliwości osprzętu elektrycznego. Kos Elektro System to marka z wieloletnią tradycją i szeroką gamą produktów wartych uwagi. Sprawdź sam!

Gniazdka Kos – polski osprzęt elektroinstalacyjny

KOS to rodzima, polska firma posiadająca w swojej ofercie kilka tysięcy znakomitych produktów w przystępnych w stosunku do jakości cenach. Szczególną uwagę warto zwrócić na doskonałe serie, której trzon stanowią ramkowe gniazda Kos m.in.: Dante i Vena. Modele są powszechnie wykorzystywane zarówno w prywatnych mieszkaniach, domach, jak i w biurach, hotelach, czy budynkach użyteczności publicznej. Gniazdka Kos w tym standardzie charakteryzuje bardzo duża wytrzymałość na możliwą eksploatację, prostota montażu i niesamowita funkcjonalność.

Gniazda elektryczne Kos Dante

Gniazda Kos Dante to jedna z popularniejszych serii osprzętu elektroinstalacyjnego. W skład standardowego zestawu wchodzą gniazda i łączniki w sześciu wariantach kolorystycznych: białym, czarnym, inox, kremowym, grafitowym i satynowym. Ponadto Gniazdka Kos Dante poza podstawowymi ramkami z tworzywa sztucznego są wykonywane także z mniej typowych z surowców naturalnych jak: szkło, skóra, metal, kamień, czy drewno. Podkreślają one oryginalność i wysublimowanie konkretnego projektu wnętrza. Każdy model ramki jest jest dostępny w wersji pięciokrotnej i można go zamontować zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej.

Dante to rodzaj osprzętu, który przypadnie do gustu każdemu kto stawia na ponadprzeciętny wygląd swojego mieszkania. Kos jest jedyną marką w Polsce, która zdecydowała się możliwość przygotowywania specjalnych modeli ramek na indywidualne zamówienia klienta, według jego własnych projektów lub zaleceń. Do zabiegów często wybieranych na osobiste zamówienia należą:

  • dowolnie dobrane kryształy firmy Swarovski
  • podkłady do szkła przezroczystego
  • motywy wycinane
  • konkretne nadruki
  • mrożenie szkła według spersonalizowanego wzoru
  • kunsztowne złocenia
  • różne rodzaje łączenia z innymi wymienionymi zdobieniami

Gniazdka elektryczne Kos Vena

Vena to inna bliźniacza w stosunku do Dante seria. Urzeka ona prostymi, i przez to ponadczasowymi, rozwiązaniami w postaci raczej minimalistycznego wzornictwa i dobrej klasy mechanizmami z tworzywa. Niska cena i bardzo prosty montaż powodują, że gniazdka Kos (https://www.igniazdka.pl/pl/c/KOS/80) Vena stanowi bardzo częsty wybór. Osprzęt elektroinstalacyjny z tej serii dostępny jest w dwóch możliwych typach ramek w pięciu możliwych wersjach kolorystycznych: satynowym, białym, kremowym, antracytowym i aluminiowym. Gniazda Kos Vena mogą być wykonane z ekskluzywnych metali takich jak srebro, miedź, brąz lub mosiądz.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany

Treści sponsorowane zawierają lokowanie produktów bądź usług. Wykorzystywane materiały graficzne dostarczane są przez reklamodawców. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części jest surowo zabronione.

Zostaw komentarz

*